o nas


Grupa First Intuition została założona przez bardzo doświadczonych trenerów w 2007 r. w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Obecnie prowadzi szkolenia w kilkunastu stacjonarnych lokalizacjach na wyspach brytyjskich oraz online (przez internet) na całym świecie. Centrala w Londynie zapewnia wysoką jakość materiałów szkoleniowych, tworzy szkolenia online „FI Go” oraz dostarcza webinaria na żywo – szkolenia „FI Go LIVE”.

  • First Intuition UK została czterokrotnie wybrana firmą szkoleniową roku przez Magazyn PQ
  • First Intuition UK to ACCA Platinum learning provider – akredytowany partner szkoleniowy ACCA
  • First Intuition UK to CIMA Quality partner – akredytowany partner szkoleniowy CIMA
  • First Intuition stosuje akredytowane materiały szkoleniowe

W Polsce oferujemy te same szkolenia online, przygotowane i prowadzone przez londyńskich wykładowców. Organizujemy również szkolenia stacjonarne oraz mieszane, prowadzone przez lokalnych szkoleniowców. Nasi trenerzy posiadają międzynarodowe kwalifikacje oraz 10-20 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń ACCA, CIMA, jak rownież szkoleń biznesowych i rozwojowych dla finansistów.

Nasze szkolenia objęte są akredytacją CIMA oraz ACCA. Jesteśmy oficjalnym lokalnym partnerem szkoleniowym CIMA, natomiast szkolenia ACCA online mają akredytację na cały świat.

Na czele zespołu stoi Tomasz Kaciun ACMA, CGMA, który wcześniej przez 5 lat kierował oddziałem BPP w Polsce oraz prowadził szkolenia. Zanim zajął się szkoleniami, przez 15 lat był analitykiem, kontrolerem, menadżerem, dyrektorem finansowym w międzynarodowych firmach. Kluczowi trenerzy First Intuition również wywodzą swoje doświadczenie z wcześniejszej wieloletniej współpracy z BPP oraz innymi wiodącymi instytucjami dydaktycznymi w Polsce.

Dane kontaktowe firmy:

First Intuition (Polska)
Tomasz Kaciun
Nowy Świat 33/13
00-029 Warszawa

NIP: 8451117429
Regon: 120748346

e-mail: biuro@firstintuition.pl