Gateway: szkolenia za 6000zł + 23% VAT


Szybka ścieżka w bezkonkurencyjnej ofercie na rynku!!! Zdajesz jeden egzamin, który zwalnia z JEDENASTU wcześniejszych egzaminów. Do członkostwa w stowarzyszeniu zostają Ci tylko 4 kolejne egzaminy (ok. 1 rok). Na to też mamy pakiet z rabatem.

Egzamin „Gateway” to tak naprawdę egzamin „Case Study” z poziomu management. Wymaga znajomości kluczowych zagadnień z przedmiotów E2, P2, F2, a polega na odegraniu roli managera finansowego w organizacji, której case study dotyczy (Firma ta jest opisana w materiale „pre-seen”, udostępnianym wcześniej). Podczas 3 godzin tego egzaminu analizujesz, wyjaśniasz, rekomendujesz – wszystko odpowiadając na mejle do Zarządu Firmy. Opierasz się na wiedzy z przedmiotów E2, P2, F2.

Twoja wrodzona błyskotliwość jednak nie wystarczy. Potrzebujesz solidnej podbudowy merytorycznej.

W pakiecie masz zatem:

  • 3 super – merytoryczne szkolenia online FI Go (E2, P2, F2) z nagranymi wykładami oraz podręcznikami w wersji .pdf, które nauczą Cię / przypomną Ci zagadnienia z dziedziny np. zarządzania projektami, analiz inwestycyjnych, czy konsolidacji sprawozdań finansowych. Bez tej wiedzy nie masz szans.
  • Dopełnieniem jest kluczowy 2-dniowy warsztat Management Case Study w wersji online na żywo: transmitowany z First Intuition w Londynie.
  • Zawiera on wykłady, ćwiczenia, pracę grupową oraz 5 egzaminów próbnych napisanych specjalnie do materiału „pre-seen” danego case study, w tym 3 sprawdzane przez naszego trenera.
  • Dostęp do warsztatu mają jedynie osoby, które posiadły wiedzę z 3 wspomnianych przedmiotów 🙂

Wszystko razem w pakiecie za 6000 zł + 23% VAT – napisz do nas:  biuro@firstintuition.pl

Na pakiet składają się 3 szkolenia do samodzielnej nauki online FI Go z rabatem 28% – razem za 4100 zł netto (=1600 zł taniej)
oraz 1 szkolenie w formie webinarów: 2 dniowe warsztaty Management Case Study w cenie 1900 zł netto.

UWAGA: Jeśli uważasz, że posiadasz już wiedzę merytoryczną z poziomu CIMA Management, wystarczy, że przygotujesz się do egzaminu Gateway = Management Case Study. Zamów wtedy samo szkolenie Management Case Study w wersji FI Go Live lub FI Go.

Wybierając naukę z First Intuition masz pewność, że korzystasz z najlepszych szkoleń na polskim rynku oficjalnie akredytowanych przez stowarzyszenie CIMA (AICPA). Żadna firma szkoleniowa nie posiada wyższego stopnia akredytacji, niż my.