ACCASkuteczne szkolenia ACCA tylko z First Intuition (Polska). Promocja letnia 2 w cenie 1. 

ACCA (Association of Chartered Certified Accountants ) to największe na świecie stowarzyszenie zrzeszające specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. Jego rolą jest m.in. ustalenie standardów profesji oraz egzaminowanie kandydatów, którzy po zaliczeniu 14 egzaminów i zdobyciu 3 lat doświadczenia w finansach mają możliwość ubiegania się o członkostwo w tym prestiżowym stowarzyszeniu. Organizacja ta wspiera ponad 170 tys. członków oraz ponad 400 tys. studentów na całym świecie. W Polsce zrzeszonych jest 1800 członków, a kolejne 3800 studentów jest na drodze do uzyskania kwalifikacji.

⇒ First Intuition (Polska) oferuje szkolenia z Gwarancją Sukcesu podczas egzaminu. Są to szkolenia internetowe (online, e-learning) oraz mieszane (online + stacjonarne).

Nasze materiały dydaktyczne oraz szkolenia online są akredytowane przez ACCA ze statusem Gold. Za jakość podręczników oraz nauczania online odpowiada centrala First Intuition w Londynie, w Wielkiej Brytanii.

⇒ Wszyscy nasi trenerzy posiadają kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń ACCA i robią co mogą, aby zapewnić zdanie egzaminu za pierwszym razem.

Sprawdź nasze SZKOLENIA ONLINE NA ŻYWO elastyczne SZKOLENIA ONLINE oraz PAKIETY.

Przed przystąpieniem do egzaminów zapisz się samodzielnie do stowarzyszenia ACCA jako student. Zajmie Ci to 10 minut. Kliknij tutaj.

Oto struktura egzaminów kwalifikacji ACCA. Zaczynamy od poziomu Knowledge. Dostępne są również zwolnienia (maks. 9 egzaminów) – w zależności od ukończonego kierunku studiów. Równolegle do nauki i egzaminów kandydat na członka ACCA powinien zdobywać doświadczenie zawodowe w finansach i stosować nowo zdobyte umiejętności w swojej pracy, rejestrując je sukcesywnie. Może też pracować u akredytowanego przez ACCA pracodawcy. Szczegółowy opis wymagań Performance Objectives wyjaśniony jest przez stowarzyszenie tutaj.

Jeżeli masz wątpliwości co do swoich umiejętności językowych – możesz za darmo pouczyć się angielskiego online. ACCA porozumiało się z naszymi przyjaciółmi w BPP University i otrzymało darmowe kursy językowe specyficzne dla każdego przedmiotu.

Objaśnienia ACCA są tutaj, a zapisy tutaj.