CIMA Certificate in Business Accounting


Certyfikat „Cert BA” to podstawowa kwalifikacja oferowana przez CIMA. Pozwala uwolnić potencjał biznesowy nawet u osób bez jakiejkolwiek znajomości podstaw ekonomii. Uczy zrozumienia świata biznesu i finansów wykraczając poza tradycyjną rachunkowość.

Cert BA jest kwalifikacją samą w sobie. Jednocześnie jest on przepustką do Kwalifikacji Profesjonalnej CIMA, umożliwiającej członkostwo w stowarzyszeniu. Składa się z 4 egzaminów zdawanych na żądanie, przez cały rok:

  • BA1 Fundamentals of Business Economics
  • BA2 Fundamentals of Management Accounting
  • BA3 Fundamentals of Financial Accounting
  • BA4 Fundamentals of Ethics, Corporate Governance and Business Law

Ten poziom nie wymaga posiadania żadnych wstępnych formalnych kwalifikacji. Wymagana jest jedynie dobra znajomość języka angielskiego i matematyki oraz pasja do skutecznego działania w biznesie.

Osoby mające za sobą studia z jakimikolwiek elementami ekonomii mogą ubiegać się o zwolnienie z niektórych przedmiotów.

W celu uzyskania Certyfikatu należy najpierw zarejestrować się w CIMA jako „standard entry” klikając tutaj.

Więcej na temat certyfikatu na stronie CIMA.

Wszystkie cztery szkolenia są w języku angielskim. Oferujemy je w atrakcyjnym pakiecie 3 szkolenia + czwarte GRATIS. Oczywiście można je zamówić równiez pojedynczo. TUTAJ znajduje się formularz kontaktowy, za jego pośrednictwem można zamówić szkolenia do przedmiotów z poziomu Certificate.

Wybierając naukę z First Intuition masz pewność, że korzystasz z najlepszych szkoleń na polskim rynku oficjalnie akredytowanych przez stowarzyszenie CIMA (AICPA). Żadna firma szkoleniowa nie posiada wyższego stopnia akredytacji, niż my.