Dokończ poziom CIMA Operational (Dyplom DMA)


Promocja pakietowa: ukończ szkolenia z poziomu Operational za 3900 zł + VAT.

Masz za sobą co najmniej 1 egzamin z poziomu CIMA Operational?

Dokończ cały poziom! Zdobądź CIMA Diploma in Management Accounting (DMA) w ciągu roku!

Nie siedź bezczynnie, pokaż pracodawcy swoje ambicje i zaangażowanie – nie zatrzymuj się po pierwszym egzaminie…

Przygotuj się do Operational Case Study. Udzielamy gwarancji, w razie niepowodzenia powtórka szkolenia gratis!

Nasza oferta jest przejrzysta. W cenie 3900 zł dostajesz szkolenia CIMA online FI Go do egzaminów Objective Test, których Ci brakuje, aby dokończyć poziom Operational (jedno lub dwa brakujące), a także internetowe 2 dniowe szkolenie Operational Case Study (interaktywne webinaria transmitowane z Londynu), które przygotuje Cię do sesji egzaminacyjnej. Oprócz materiałów szkoleniowych na platformie e-learningowej i zajęć warsztatowych otrzymujesz aż 5 egzaminów próbnych Mock Exam (w tym 3 sprawdzane przez trenera) do danego Case Study, napisane na podstawie obowiązującego tekstu „pre-seen” !!!

Nasza propozycja jest realistyczna. Masz czas, aby w 12 miesięcy zdać pozostające egzaminy Objective Test z poziomu CIMA Operational (przy pomocy naszych szkoleń), a potem poświęcić czas na przygotowania do egzaminu Case Study.

Materiały szkoleniowe online, do egzaminów, które masz już dziś zdane (jeden lub dwa), otrzymasz gratis – w ramach przypomnienia – na miesiąc przed przygotowaniami do szkolenia Operational Case Study.

Za całość możesz zapłacić w dogodnych ratach, kupując pakiet promocyjny w naszym sklepie internetowym. Pakiet szkoleniowy jest tutaj.

Lepszej oferty na polskim rynku nie znajdziesz 🙂

Wybierając naukę z First Intuition masz pewność, że korzystasz z najlepszych szkoleń na polskim rynku oficjalnie akredytowanych przez stowarzyszenie CIMA (AICPA). Żadna firma szkoleniowa nie posiada wyższego stopnia akredytacji, niż my.