CIMA Online FI Go Live


Szkolenie FI Go LIVE zawiera webinaria na żywo nadawane z centrum szkoleniowego First Intuition w Londynie. Przyłącz się do zajęć wieczornych lub weekendowych w komfortowym zaciszu Twojego domu. Weź udział w interaktywnych wykładach na żywo oraz w sesjach pytań i odpowiedzi prowadzonych przez najbardziej doświadczonych tutorów (trenerów).

W ramach szkolenia otrzymujesz wykłady na żywo w formie WEBINARIÓW (daty i godziny są podane w cenniku) oraz zawartość szkolenia FI Go opisanego szczegółowo tutaj:

  • kompletne materiały szkoleniowe – skrypt course notes, zestaw zadań oraz podręcznik – wszystko w wersji .pdf, którą pobierzesz sobie z naszej platformy online
  • nagrane wykłady (w zależności od przedmiotu nawet kilka dni oglądania)
  • testy, egzaminy próbne
  • wsparcie tutora (trenera) w Polsce

Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby zdać swoje egzaminy CIMA. Poniżej jest film, który wyjaśnia szczegóły szkoleń „na żywo”.

Wszystkie szkolenia do egzaminów CIMA są objęte gwarancją sukcesu. W razie (ewentualnej) poprawki – szkolenie powtórkowe otrzymujesz gratis.

Wybierając naukę z First Intuition masz pewność, że korzystasz z najlepszych szkoleń na polskim rynku oficjalnie akredytowanych przez stowarzyszenie CIMA (AICPA). Żadna firma szkoleniowa nie posiada wyższego stopnia akredytacji, niż my.